Адреса магазинов запчастей

Здесь можно похвалить или поругать компанию, магазин, продавца или любого, оказавшего техническую помощь. Также в данном разделе можно найти информацию о Службе спасения Клуба и спасательных операциях

Модератори: Olexa, Модераторы форума

Адреса магазинов запчастей

Повідомлення genadiy » Суб грудня 16, 2006 18:13

В Белой Церкве, в магазине возле самолёта (он так и называется, а вообщето их там два, на расстоянии около 400 метров) стекло лобовоу, сплошное-триплекс 120грн. Уплотнитель в Вишнёвом (Киевская 22) 9 грн. Сплошное лобовое ставится в старую рамку без проблем (и без всяких переделок). Инфа к размышлению. Оставте ВЫ наконец САШКА на ПЕРОВА без выторга. Он же на ВАС наживается, а ВЫ ему в этом помагаете. Есть очень много интересных контор по запчастям на УАЗ. Достаточно один раз проехатся по ним, взять у них прайсы и контактные телефоны. Если все пойдут по этому пути ,то Сашко останется без работы либо сбросит цены до уровня цен организаций торгующих запчастями на УАЗ.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2563
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення Miron » Нед грудня 17, 2006 20:00

Во-первых, спасибо Генадию за всегда содержательные посты.
Во-вторых, а по моему все очень просто. Есть Агро-союз, Укравтозапчасть, АИС в конце концов. Не вижу смысла ездить на базар. В магазинах цены те же и ниже. Это магазин. То есть может качество и плохое, но на рынке тоже.
Вы конечно извените меня за лирическое отступление (просто некоторые вещи я не могу доказать - могу показать на примерах), но торговались ли вы с арабами? Это просто невозможно вынести. Ты реально не понимаешь СКОЛЬКО стоит вещь. Не понимаешь, сколько на тебе зарабатывают. Тебе дают цену, ты торгуешься, сбрасываешь в два раза, думаешь что ты очень умный, а оказываеться на тебе все равно заработали 100% прибыли.
А европейцы? Продавец дал четкую цену, заработал свои 10-15% и доволен.
Так вот я по природе европеец. Я хочу видеть реальную цену на ценнике, знать что продавец заработал (и знать за что он заработал, за что он создал добавленную стоимость).
Аватар користувача
Miron
Член Клуба ,Основатель клуба
 
Повідомлення: 1551
З нами з: Суб травня 14, 2005 14:09
Звідки: Киев, 25.12.1976

Повідомлення genadiy » Нед грудня 17, 2006 21:45

А ещё "Драйв" на Божана,"Алеко" в Бортничах,"Лан" на Перова,"Лан" в Вишнёвом,"Агрокомплект" в Вишнёвом,2 магазина на Святошинской(один из них ну очень богатый на запчасти УАЗ и ГАЗ,жадный магазин на Горького,запчасти ГАЗ и УАЗ на Дегтярёвской 25а,по подшипникам ЧП "Автопромподшипник"на Оболони т.2330326,4961497.(очень много позиций о которых на Перова только слышали,а в руках не держали.Например 306 роликовый.Стоит в АрКПП на промвалу.Игольчатые стоят там дешевле на 20-25% чем на базаре.)Список можно ещё продолжить....Главное знать что искать.потом обзвонить все точки,узнать о наличии и цене,выбрать где дешевле и в перёд объезжая базар стороной.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2563
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення Student » Чет квітня 26, 2007 12:01

Я полностью поддерживаю Генадия. На Перова цены на порядок выше. И подсовывают часто несоответствующий товар.
Я на Перова брал амортизаторы передние. Так в одной коробке был амортизатор от другой машине. Отличие было минимальным, все выяснилось когда начал ставить. Не становиться и все. Пришлось тратить нервы, время и деньги что бы вернуть.
Аватар користувача
Student
Член клуба
 
Повідомлення: 3785
З нами з: Вів березня 27, 2007 17:18
Звідки: Киев, Соломенка
Телефон: +38050949 три три 29
Машина: УАЗ-31514

Повідомлення Olexa » Сер серпня 08, 2007 15:19

Звісно, гарно, якщо ти телефонуєш у магазин, тобі вдається додзвонитись з першої спроби, називаєш коди запчастин, тобі кажуть, що вони є (або що вони їх замовлять на центральному складі та підвезуть на таку-то годину), називають ціну, яка тебе влаштовує, ти приїздиш, тобі одразу дають вже надрукований рахунок, ти сплачуєш його у касі, і швидко отримуєш на столику видачі потрібні запчастини.

Але це теорія. На практиці ти обдзвонюєш три-чотири-п'ять контор, до деяких довго не можеш додзвонитись, деякі відповідають, що запчастинами на нові/старі моделі вони не займаються, деякі не розуміють кодів запчастин і враштовують мозковий штурм разом з колегами, щоб зрозуміти, що ти хочеш придбати, деякі кажуть, що такої запчастини в них нема в наявности, деякі кажуть, що такої запчастини в них взагалі нема в списку, або що кріпленням (хомутами, болтами, гайками, пістонами) вони не займаються, і тобі все одно доведеться їхати ще кудись. Якщо запчастина все ж таки знаходиться, ти приїздиш до них, і довго чекаєш, поки звільтиться оператор, щоб надрукувати тобі рахунок, потім довго чекаєш, поки деталі знайдуть на складі (якщо їх привезли під замовлення з центрального складу, їх можуть ще не встигнути внести в базу, вони можуть лежати в якомусь закапелку), і потім може виявитись, що винесли тобі таки не те.

В той же час на ринку ти витрачаєш годину-дві, але знаходиш потрібну запчастину, якщо вона там в принципі є, і бачиш її одразу, коли купуєш (і не обов'язково обходити весь ринок, достатньо після питання "чи є?" задавати питання "а де може бути?"). Ринок, не лише запчастинний, завжди гнучкіший по відношенню до попиту. Магазини автозапчастин можуть тримати на складі великі й дорогі деталі, але вони не переймаються підтриманням залишку найбільш витратних деталей — ременів, гумових трубок, тощо. Також вони не переймаються кріпленням, яке все ж може бути потрібно придбати, і тим більше супутніми товарами (фарбами, антикорами, аксесуарами, тощо). За що ми переплачуємо на ринку (якщо переплачуємо)? За менший (або інший) геморой, за наявність, і за те, що не потрібно їхати у кілька місць.

Коли мені треба щось купити, я спочатку обдзвоюю контори. Якщо є, гарно. Якщо нема, доводиться їхати на ринок. Якщо є, але не все, можна спочатку з'їздити на ринок, раптом там знайдеться все, і за прийнятною ціною.

Вчора купував шланг регулятора холостого ходу (додаткового повітря) на ЗМЗ-409 (406) та патрубок заливної горловини паливного баку 3160. Думаєте, хоч в одній конторі з переліку хоч одна з цих двох деталей була? Дзуськи :). А на ринку впорався за півгодини.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602


Повернутись до Отзывы. Служба спасения

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість