УАЗ-вариант для студента?

Разговоры о железе - конструкции, ремонте, тюнинге и т.д. и т.п.

Модератор: Модераторы форума

УАЗ-вариант для студента?

Повідомлення Antosha » Нед грудня 31, 2006 0:22

Всем привет. Хочу стать УАЗоводом в связи с чем у меня к Вам вопрос: где взять и сколько будет стоить УАЗ 31512 или его модификации с конверсии? Какие мосты надёжнее - военные или колхозные? Для меня это является единственным вариантом. Так как на стипендию студента тяжело купить что-то импортное, потому для меня УАЗ - идеальный вариант. Мне нужна надёжная, в меру комфортная машина для передвижения в тяжелых условиях дорожного покрытия города Львов летом и зимой, а также для кратковременных выездов на речку или в горы (бездорожье легкое или среднее). Получу ли я это от УАЗа?. Что надо переделать или перебрать послу покупки, сколько это стоит, какой автосервис это может выполнить во Львове? Как его правилино обвесить (не для соревнований)? Всем спасибо
Antosha
Участник разговора
 
Повідомлення: 14
З нами з: Чет листопада 23, 2006 22:30
Звідки: Львов

Повідомлення Shurik » Нед грудня 31, 2006 12:17

Вобщем так.
С конверсии это 469.
По ценам - в хорошем состоянии так чтоб не ремонтировать выйдет гдето 2500.
Это на военных мостах.
На колхозных (469Б) примерно также, но он не с конверсии.
Военные мосты надежнее, но на много сложнее в ремонте.
На колхозных можно ездить быстрее.
Киренс у колхозных 22См у военных 30.
В принципе исправный УАЗ для вылазок на природу полностью подготовлен. Даже есть за что хайджек подцепить.
Можно даже в речку сунутся - до метра если аккуратно.
Но конечно нужна подготовка электрооборудованя.

Для жесткого оффроада нужна защита баков, защита рулевых тяг, силовые бампера.
Нужна мадовая резина, но больше 33" лучше не ставить порвешь полуоси.
Небольшой лифтинг, чтоб она не цепляла за арки.
Шноркель чтоб соватся в броды поглубже.
Ну а к тому вреени когда ты это все сделаешь ты уже будешь знать про оффроад столько что сам будешь давать советы :)
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення Miron » Нед грудня 31, 2006 15:13

Шурик - ты молодец.
Кратко и четко написал.
Я думаю, что пора у нас на сайте сделать что-то вроде FAQ. Реально есть вопросы, которые часто задают и иногда остаются без ответов, поскольку писалось много раз.
Вот например: Какие мосты лучше: военные или гражданские (колхозные)?
Твой ответ можно сразу вешать в FAQ.
Аватар користувача
Miron
Член Клуба ,Основатель клуба
 
Повідомлення: 1551
З нами з: Суб травня 14, 2005 14:09
Звідки: Киев, 25.12.1976

Повідомлення ast » Нед грудня 31, 2006 15:18

Miron написав:Я думаю, что пора у нас на сайте сделать что-то вроде FAQ.

Да, надо! И уже не раз об этом говорили, только нужен человек который его наполнит содержанием, т.е. напишет, и будет вести :)
А таких, что-то пока не появилось :(
ast
Участник движения
 
Повідомлення: 3638
З нами з: Суб жовтня 29, 2005 20:44
Звідки: Киев

Повідомлення Miron » Чет січня 04, 2007 17:22

Давайте по-другому поставим вопрос.
Наверно лучше продолжить в теме
http://uaz-club.org.ua/forum/viewtopic. ... c&start=15
Аватар користувача
Miron
Член Клуба ,Основатель клуба
 
Повідомлення: 1551
З нами з: Суб травня 14, 2005 14:09
Звідки: Киев, 25.12.1976

Повідомлення Vanilla Gorilla » П'ят січня 05, 2007 2:13

ast написав:только нужен человек который его наполнит содержанием, т.е. напишет, и будет вести :)
А таких, что-то пока не появилось :(


Ну как не появилось? В теме про ФАК я писал что готов рулить. Так что если моя кандидатура всех устраивает то готов.
УАЗ 469Б, ГАЗ 69
Аватар користувача
Vanilla Gorilla
Участник движения
 
Повідомлення: 989
З нами з: Суб травня 21, 2005 0:32
Звідки: Сумы (10.08.1985)

Повідомлення K2 » Вів січня 09, 2007 9:24

смішні ви хлопці!
Так как на стипендию студента тяжело купить что-то импортное, потому для меня УАЗ - идеальный вариант.

якшо немає нормального фінансування- гнити твому уазу в гаражі...
мені здається шо в твому випадку найкращим варіантом буде нива! (да простять мене всі учасники форума, але поклавши руку на серце- скажіть: в кого скіки йде грошей на уаз за рік? в мене за цей рік пішло в районі 10к$)
0938545630
Аватар користувача
K2
Участник форума
 
Повідомлення: 45
З нами з: Пон жовтня 02, 2006 22:53
Звідки: Львів

Повідомлення Вовчок » Вів січня 09, 2007 12:18

K2 написав:якшо немає нормального фінансування- гнити твому уазу в гаражі...

Загалом згоден, але на мою думку більшою мірою витрати на автомобіль залежать від ступеню активності експлуатації. Маю на увазі саме експлуатацію, а не відновлювальні роботи. До речі: вартість експлуатації або утримання авто - теж мабуть одне з питань, які часто ставлять неофіти. Тож варто поділитись досвідом.
В мене особисто є статистика витрат на експлуатацію легкових автомобілів (власний УГАЗик досі відновлюється :? ). Не заглиблюючись у подробиці, наведу висновок - близько 0,1$ або 0,5грн. за кілометр пробігу. Авто "пробігали" за рік біля 40000 км.
Тепер визначте, скільки Ви плануєте проїзжати за місяць або рік і знатимете, чого це буде Вам коштувати.
Звісно наведені цифри дещо відрізнятимуться від реальних при зміні деяких чинників: умови зберігання (гараж чи стоянка), ремонт на СТО чи власноруч і т.п.
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Повідомлення Гайдамака » Вів січня 09, 2007 12:25

Як на мене, то УАЗ можна тримати взагалі безкоштовно. Ну якщо пригадати, що у мене за цей рік більш-менш серйозне ламалось - ну коробка передач заклинювала (тимчасово це лікувалось частковим розбиранням і вставлянням сухариків - кінець-кінцем набридло і вирішив побороти проблему радикально). Ця проблема обійшлася в порядку 200 грн. на заміну промвала і якоїсь шестерні, плюс кількасот гривень на заміну всіх підшипників коробки і роздатки на нові словацькі. Ну строго кажучи повністю здохли тільки ролики того підшипника який між первинним і вторинним валом, а все інше я замінив чисто для профілактики.
Ще помпа охолодження виходила з ладу і корзина зчеплення, що обійшлось подорожче, але тут вже нічого не поробиш - це з усіма колись трапляється.
Ну і плюс ще всякі дрібниці - різні мастила, гумки, релє і т.д., що коштує порядку десятків гривень.
Ще ліфт зробив, від чого став виглядати одразу значно модніше і став значно м'якіше, це обійшлось в 100 грн. на подушки :)
А ось за що я особливо люблю УАЗ в плані економності, то це те що можна зі спокійною совістю нас%ти на кузов і салон. Він у мене такий роздовбаний, що вже нічого втрачати і я не відчуваю жодного дискомфорту, коли ще щось відламається. Ось у мене є ще Мерседес - то тільки якусь пласмаску відламаю чи щось в електриці здохне - одразу помітно і спокою не дає, а кожна дрібниця фактично мінімум 100 грн. обходиться.
А на УАЗі їжджу собі поки їздить і не морочу собі голову, а щоб аби їздив багато грошей не треба. Тільки підшипники міняй і масла доливай або прокладки міняй (якщо не лінь).
Аватар користувача
Гайдамака
Участник движения
 
Повідомлення: 498
З нами з: Нед квітня 02, 2006 20:48
Звідки: Київ, Печерськ

Повідомлення Shurik » Вів січня 09, 2007 19:25

Всетаки все зависит от подхода :)
К2 берет все препятствия ходом.
Ясное дело что ему это выносит изрядно.
Если тянутся потихоньку - то выносит на много меньше.
Но медленно.
Кроме того.
Тот монстр который у К2 пердназначен для тяжелого бездора - там одна резина с дисками стоит дороже моего УАЗа.
Но с другой стороны 90% того что пройдет его уаз я проеду на своем (в абсолютном километраже). Да оставшиеся 10% я скорее всего просто не проеду, но вобщем это не смертельно - объезд то всегда найти можно.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення K2 » Сер січня 10, 2007 10:44

не треба, розказувати, як я їзджу!
ти коли останній раз мене бачив на ньому? пів року тому, а той більше. все міняється. і стиль їзди також....
НО! з 2.4 мотором і 35" багато шо приходиться брати ходом...
0938545630
Аватар користувача
K2
Участник форума
 
Повідомлення: 45
З нами з: Пон жовтня 02, 2006 22:53
Звідки: Львів

Повідомлення K2 » Сер січня 10, 2007 10:48

ПС Shurik, от скажи чесно, ти порекомендуєш студенту з його стипендією купити УАЗ?
та він тільки бєнзи буде 15л/км їсти ПО ТРАСІ, та й то- в ЛІПШОМУ ВИПАДКУ.
карочче- якшо хочеш 90% вільного часу посвящати не друзям/дівчині/дружині/компютеру/пиву і тд а УАЗу- вперед!
(те саме стосується і грошей)
0938545630
Аватар користувача
K2
Участник форума
 
Повідомлення: 45
З нами з: Пон жовтня 02, 2006 22:53
Звідки: Львів

Повідомлення Partisan » Сер січня 10, 2007 10:54

Може краще почати з Луаза (ТПК ;)) або ЗАЗ (або 2101) з подальшою установкою мостів від УАЗа :lol: . Ну Волинянка точно менше їсть і ремонт не дорожчий ніж з УАЗом... Просто дивлячись для чого машина - можно і пару років почекать, зібрать грошей і зробить УАЗку. А ще за цей час закінчити навчання і піти на нормальну роботу :lol: .
Аватар користувача
Partisan
Участник движения
 
Повідомлення: 1079
З нами з: П'ят серпня 11, 2006 11:49
Звідки: Горенка/Киев, Печерск, +38050-443-59-09, 13.06.1983
Машина: ГАЗ-2217 4х4.

Повідомлення Voblin_UA » Сер січня 10, 2007 11:31

Таврию надо брать. Универсальная машина с низким расходом топлива (5 л/100 км по трассе, в городе зимой до 8 л) и копеечными запчастями. Посадить в грязи не очень легко, если не выключать голову.
Это если о максимально бюджетном варианте средства передвижения с возможностью и необходимостью изредка выехать на природу. Опять же, не колбаситься же в грязи ты туда собираешься ехать, правильно я понял? То есть голова выключаться не будет, совсем в говна лезть не будешь.
Хорошая машина, только лично мне сейчас захотелось что-то большое, чтоб меня все боялись :lol: Но это уже другие деньги.
Чтобы носить очки - мало быть умным, надо ещё плохо видеть!!! :)
Аватар користувача
Voblin_UA
Участник движения
 
Повідомлення: 479
З нами з: П'ят червня 30, 2006 12:53
Звідки: Харьков, 21.07.1976

Повідомлення Вовчок » Сер січня 10, 2007 11:32

K2 написав:ПС Shurik, от скажи чесно, ти порекомендуєш студенту з його стипендією купити УАЗ?
та він тільки бєнзи буде 15л/км їсти ПО ТРАСІ, та й то- в ЛІПШОМУ ВИПАДКУ.
карочче- якшо хочеш 90% вільного часу посвящати не друзям/дівчині/дружині/компютеру/пиву і тд а УАЗу- вперед!
(те саме стосується і грошей)

Як на мене, то УАЗ - авто або для "самодєлкіна", або для людини, яка може собі дозволити жити не лише на стипендію.
Згадав один випадок із своєї практики, коли до мене на капіталку двигуна Жужика приїхав один. Він купив 968М за 250 доларів і мені, по-людському, важко було пояснити, що ремонт&запчастини в умовах СТО, на якому я працював, буде коштувати близько 150 в тогочасних цінах.
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Далі

Повернутись до Общие вопросы

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron